Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

5. Ariel rally 2008

1 srpna, 2008 - 3 srpna, 2008

Dvůr Králové nad Labem

5. Rally ČAK proběhla ve dnech 1.-3. 8. 2008  v Mostku u Dvora Králové nad Labem. Do penzionu Lesní zátiší se sjelo opět kolem třiceti Arielistů, jako hosté dorazili i někteří členové Bratrstva Ručky se svými Rudge.

Páteční výlet vedl přes Dvůr Králové n L. na zámek Kuks, kde byla pauza na kafíčko, dále  přes Polici n. M. na kopec Ostaš, kde byl oběd. Zpátky přes Adršpach,Trutnov a Bílou Třemošnou zpět do Lesního zátiší.

V sobotu opět přes Dvůr Králové, ale tentokrát pak nahoru na Vrchlabí a do Špindlerova Mlýna. Odtud krásnou silničkou až nahoru na Špindlerovku na oběd. Cestou na Špindlerovku někteří zjistili, že vůle pístů ve válcích jejich strojů je příliš malá a museli potupně ubrat. Bohužel na kopci byla trochu mlha a hnusně, naštěstí restaurant byl dostatečně velký. Cestou dolů jsme ještě pro jistotu dostali plaváka. No a pak už zpět přes Benecko,  obě Paky  a kolem hradu Pecka do Lesního zátiší. V průběhu této rally se Jarda Krutský definitivně rozloučil se svojí fialovou pomstou Gnome Rhone, která opět odmítala poslušnost a definitivně se sama odsoudila k  hledání nového tatínka. Alespoň Jarda namíří svoje renovátorské úsilí na dokončení svého 4 válce a přítel Brábník bude mít s kým čistit svíčky. Počasí se letos opět vydařilo,stroje celkem fungovaly, příští rok vzhůru do Moravského krasu!

 Tomáš Zikmund

Fotogalerie

Podrobnosti

Zahájení:
1 srpna, 2008
Ukončení:
3 srpna, 2008
Rubrika Akce:

Místo konání

Mostk u Dvora Králové nad Labem
Mostek 34
Mostek, 544 75 Česká republika
+ Google Mapa