Seznam členů

JMÉNO ADRESA MODEL
1 Tomáš Zikmund Lhota u Dol. Břežan RH 500 1936
2 Petr Brábník Dolní Břežany 4F 500 1931
3 Jiří Brádka Praha 6 SG 500 1931
4 Jiří Zemánek Přerov SG 500 1931
5 Jaroslav Krutský Nechyba 4F 500 OHC 1931
6 Ondřej Hájek Brunšov VB 600 1934 sidecar
7 Josef Vácha Velké Meziříčí OHV 500 1928
8 Jiří Hodic Chrudim F 500 1930
9 Břetislav Trylč Přelouč 500 OHV 1927
10 Ctibor Šilhán Moravany u Brna 500 OHV 1928
11 Bronislav Trusík Žeravice MF 350 1931
16 Oto Franze Hrádek nad Nisou
17 Petr Pokorný Čerčany LG 250 1930
18 Ing Jiří Dušek Úsobí SB 557 1931
19 Jiří Křeček Brno-Soběšice RH 500
20 Marek Bělohlávek Lhota u Dol. Břežan
21 Tomáš Fiala Brno -Venkov OHV 500 1930
22 Jan Novotný Ondřejov
23 Jiří Vrublovský Praha 4 RH 500 1936
25 Daniel Chrobok Dvůr Králové n.L. OHV 500 1929
26 Milan Křeček Brno RH 500 1932, 4F 500 OHC 1931
28 Remeš Miroslav Putimov OHV 350 1939
29 Vostrovský Karel Rožmitál p. Třem. RH 350 1938
31 Michal Hrdlička Chrudim NG 350 1943
32 Jiří Chalupa Hradec Králové RH 350 1936
33 Tomáš Pávek Plzeň SV 500 1928
34 Luboš Vaníček Plzeň OHV 500 1929
35 Suchý Jaroslav Chlumec n.C. OHV 500 1927
36 Marie Křečková Brno – Soběšice SV 500 1930
37 Michal Matyska Hradec Králové OHV 500 1930
38 Milan Veselý Senohraby OHV 500 1930
39 Kořínek Vladimír Liberec SV 500 1929
40 Miloslav Klement Plzeň RH 500 1934
41 Pajpach Radek Újezd u Brna SG 500 1932
42 Josef Kubišta OHV 500 1929
44 Libor Hasal Plzeň F 500 1929
45 Josef Jaroš Praha 9 F 500 1929
46 Vít Slezák Praha 1
47 Lukáš Brodacký Hodonín OHV500 1928, SV557 1929, SB557 1932, 4F6 OHV 1939
48 Petr Veselka Brno RH 500 1935
49 Jiří Misík Děčín NG 350 1938
50 Bohuslav Werthaim Praha 8
51 Petr Hošťálek České Budějovice OHV 500 1928
53 Radek Trčala Zlín LG 250 1938
54 Milan Kejzlar Dvůr Králové n.L. NG 350 1939
55 Jiří Hořice Brno
56 Jaroslav Kopřiva Krnsko NG 350 1938
57 Pavel Jelínek Praha 3 LB 250 1929
58 Žáková Bohumila Brno OHV 500 1930
60 Šmerák Michal Moravská Třebová
61 Jíra Jiří Hostomice OHV 500 1929
62 Havel Jiří Brno VG 500 1937, 4F 500 OHC 1932
63 Havel Václav Brno VG 500 1937
64 Jakub Slavík Pelhřimov
66 Milan Vocílka Horní Radouň OHV 350 1931
67 Jiří Lilek Lhota u Dolních Břežan RH 500 1939
69 Tomáš Kvídera Praha VH 500 1947
70 Pavel Knápek Tachov SF 500 1931
71 Lukáš Stuchlík Praha 8 WNG 350
72 Vlastimil Sedláček Bukovany SV 557 1929
73 Radek Nováček Praha 5 SV 557 1928
74 Jiří Šimek Všenice OG 250 1939
75 Jan Týle Lažany LB 250 1930
76 Milan Veselý Třemošnice 4F 600 OHC 1932
77 Milan Veselý st. Třemošnice RH 500 1937
78 Lubomír Kadlec Jevíčko SV 557 1930
79 Pavel Pokorný Rudolfov MB 350 1931
80 Tomáš Kudínek Brno OHV 500 1929
81 Karol Burger Rudinka, SK SV 557 1928
82 Josef Dvořák Praha OHV 500 1930
83 David Schmidt Jablonec n.N.
84 René Marchand Švýcarsko OHV 350 1934
85 Martin Franc Třebíč VB 600 1954
86 Jan Pokorný Praha 10 LF 250 1929
87 Jan Volman Lišov 4G 1000 OHV 1939
88 Aleš Pařík Dvůr Králové n.L. 4F 600 OHC 1932
89 Lukáš Pařík Dvůr Králové n.L. RH 350 1937
90 Lubor Rosický Velké Meziříčí SV 557 1930
91 Václav Šátek Pečky E 500 1929
92 Filip Prokopec Jablonné n.O. SV557 1931
93 Dana Nováková Bořetice RH350
94 Eduard Marek Jihlava OHV 250 1929
95 Karel Kupka Brno
96 Tomáš Pávek ml. Plzeň
97 Anna Pokorná Benešov Ariel Colt LH 1959
98 Vojtěch Pokorný Benešov Ariel W/NG 1940
99 Jan Plachta SV557 1929 ,                         4F 600 OHC 1932
100 Šatník Viktor
101 Martin Hudeček 4F 500 1931, RH 350
102 Miroslav Čírtek
103 Jiří Valach
104 Libor Desort
105 Jiří Ješeta

Nový seznam členů, z důvodu GDPR je bez telefonů a emailů.

Pokud máte zájem, aby se tyto informace objevili na stránkách, je nezbytný váš písemný souhlas.

Na jarní schůzi a pak na Rallye přivezu formulář k podpisu.

Pokud potřebujete kontaktovat někoho z klubu zašlete mě a nebo panu Zikmundovi email a já vám kontakt zašlu.

Milan Veselý admin.

milan.vesely22@gmail.com